דברו איתי בטלפון:
0549198178

זוגיות במשבר? קבלו 5 עצות שיעזרו לכם באופן מיידי

משבר זוגי קורה בכל מערכת זוגית. משבר אמון, בגידה, חילוקי דעות חריפות, אהבה שפתאום נעלמת ‏ונגמרת… ואלו רק דוגמאות אחדות למשברים הרבים שתוקפים את המערכת הזוגית.
פעמים רבות הזוגות שמגיעים אלי מספרים לי על התחושות.
לרגע נראה שהזוגיות מתפרקת ‏ונשברת. התחושה מתערפלת והיאוש תופס מקום ניכר בחיים.
עצרו רגע לפני שתחליטו לפרק את ‏הזוגיות שעליה עמלתם כמה שנים. בטוח ששווה לנסות ולתקן.
מניסיוני, אימוץ מספר טיפים לחיים יכולים ‏להניע את תחילתו של השינוי המיוחל.

 

  1. לערב את העבר כמה שפחות:
   כל ריב נחרט היטב בפנקס קטן בזיכרון, אפילו שאנו משלימים. אנו לא ממהרים למחוק את הזיכרון המר של הריב. פעמים רבות אנו אף שומרים אותו היטב ובריב הנכון מוציאים אותו מקורי העכביש ומשתמשים בו בחזרה, או אפילו יותר גרוע מזה מעוררים את תחושת העלבון של אותו ויכוח מחדש ובלי להתכוון הנה הכעס הולך ומתעצם.לצערי המוח והרגש הם אינם מחשבים שפשוט מוחקים את הזיכרון אחרי כל ריב או ויכוח. אבל אפשר בהחלט שתחושות עבר צפות לבודק האם התחושות הללו קשורות לריב החדש? מה התפקיד שלהן בריב הנ"ל? ויתכן שתצליחו להכניס מעט פרופורציה לריב הטרי.

 

  1. קחו אוויר וחשבו לפני שמגיבים:
   בריב נאמרים הרבה דברים קשים, קל מאוד להיפגע ולפגוע. אז כמובן שחשוב להימנע ממילים ומעשים קשים. ואם ניקח רגע של נשימה ומחשבה נגלה שהדברים נמצאים יותר בשליטתנו. הרגע הזה שבו אנו מכריחים את עצמנו, לספור בלב, להסיט את המבט, הכל- על מנת שלא להגיב באוטומט נותן המון. נסו וגלו בעצמכם

 

  1. מה אתם מעוניינים להשיג מבן/בת הזוג? כיצד הצד השני יקבל את המסר טוב יותר?
   רגע אחרי משבר תבדקו מה התוצאה אותה אם רוצים להשיג? מה אתם מבקשים מבן/ת הזוג שלכם? האם יתכן שהוא כלל לא מבין אותכם? קחו אויר כתבו את הדברים בשורות תחתונות וגשו להסביר לו.

 

  1. האם הצד השני פנוי לשיחה?
   רגע לפני שיחה חשובה עם בן/ת הזוג בדקו שהוא פנוי לשיחה, פעמיים רבות נגשים לבן/ת זוג ומתחילים לדבר. אם בן/ת הזוג אינו פנוי לשמוע אתם נופלים על אוזניים אטומות ומשם הדרך לריב מהירה ביותר. יש בפיכם נושא חשוב לשיחה שתפו את בן/ת הזוג בנושא השיחה ובדקו מתי הוא פנוי. שיחה שנערכת בזמן מתאים יכולה להיתפס כשונה בהחלט.

 

 1. סבלנות:
  ליצור משבר לוקח כמה דקות תמימות, להשלים לוקח כמה ימים טובים במקרה הטוב. מה שאומר שסבלנות היא שם המשחק במקרה הזה. מכיוון והשלמה תצריך מימכם מספר שיחות טובות אזי אם אתם מתקשים להקשיב אחד לשניה והזוגיות חשובה לכם נראה שזה הזמן לפנות לאיש מקצוע.

רשמו את הכללים אלו על פתק. נקלעתם לריב? רגע לפני שתגיבו עצרו, כנסו לחדר אחר או התנתקו מהסיטואציה לרגע… קראו ויישמו.
תנו לזה שבוע- שבוע וחצי ותזהו את תחילתו של השינוי שמתחולל בכם ובצד השני.

מרגישים שקיבלתם כלים שעזרו לכם?

אני מזמינה אתכם לייעוץ זוגי קצר מועד, ממוקד ויעיל שיחזיר את האהבה והקבלה של האחר לזוגיות.
צרו קשר באמצעות הטופס או בטלפון 0549198178

 • צרו קשר

  מלאו את הטופס ואשמח לחזור אליכם:

   שם מלא *

   טלפון *

   איך אוכל לעזור?
   (לא חובה)