דברו איתי בטלפון:
0549198178

טיפול זוגי

אחת השאלות הנפוצות ששואלים אותי האם טיפול זוגי יכול לעזור בכל תרחיש? אז התשובה הכנה היא שלא. אפילו ממש לא. רוצים לדעת במי ובמה זה תלוי? ובעיקר האם טיפול זוגיות יכול לעזור לכם?

קחו דקה ותענו על השאלות הבאות:

דבר ראשון בדקו האם יש לכם זמן? פנאי? ועניין להשקיע שעות עבודה בזוגיות שלכם? רגע לפני שאתם שולפים תשובה מהמותן. קחו נשימה, עליכם לקחת בחשבון את הפרמטר הבא, טיפול זוגי קצר מועד זהו תהליך שלכם בעיקר. לא פעם מגיעים לטיפול בזוגיות ומצפים שהכול יסתדר מעליו, לצערי זה לא קורה בהינף יד. במהלך הטיפול הזוגי רוכשים כלים ומקבלים נקודות מבט חדשות ונוספות אך כדי שהטיפול הזוגי באמת יצליח רוב העבודה היא שלכם.

דבר שני בדקו מהן הסיבות שאתם רוצים לטפל בזוגיות שלכם? הילדים? המצב הכלכלי? שלא מאפשר גירושים, לא נעים מהעולם? או בכלל מה שמפריע לכם זה מה תגיד השכנה מלמטה? שורה תחתונה אם אתם באים לטיפול זוגי בשביל הדודה נחמה עדיף שלא. אם לעומת זאת אתם באים עבורכם יתכן שטיפול זוגי יכול בהחלט לעזור.

דבר שלישי ששווה לתת עליו את הדין רגע לפני תחילת הטיפול הזוגי הוא, האם אתם רוצים להכיר מחדש את הפרטנר שלכם? ובעיקר ולחיות לצידו בכבוד? על פניו אתם מאמינים שאתם מכירים אותו היטב. אך למען האמת אם הגעתם לכאן אז כנראה שפספסתם המון מידע עליו עם השנים. ורוב הסיכויים שהוא מזמן אינו אותו אדם שאתם מכירים או חושבים שאתם מכירים. לכן במהלך טיפול בזוגיות צריכים לבוא מספיק פתוחים להכיר בן/ת זוג חדש/ה ובעיקר להשאיר את הדעה הקדומה בבית.

ודבר אחרון וסופר חשוב! האם אתם באמת רוצים לתקן את המצב? חשוב להבין טיפול זוגי קצר מועד מעלה מהר מאוד את הנקודות שעליהן צריך לעבוד, לשנות ולתקן. ובנינו רובנו אוהבים להתלונן על המצב אך שנדרש מאיתנו לקחת אחריות ולשנות זה לא תמיד קורץ ומגרה. אנשים רבים מעדיפים לחיות עם המוכר והפחות מוצלח מאשר עם משהוא איכותי אך שדורש מהם עבודה. אז עכשיו אחרי שבדקתם אם נראה לכם שטיפול זוגי קצר מועד מתאים לכם בואו נדבר.

 • צרו קשר

  מלאו את הטופס ואשמח לחזור אליכם:

   שם מלא *

   טלפון *

   איך אוכל לעזור?
   (לא חובה)